Bayern Monachium przegrał z TSG 1899 Hoffenheim 0:2

Niespodzianka w Bundeslidze

Trzecia kolejka niemieckiej Bundesligi przyniosła niespodziewaną porażkę Bayernu Monachium, który przegrał mecz wyjazdowy z TSG Hoffenheim i stracił drugie miejsce w tabeli. TSG od początku rozgrywek nie przegrało żadnego meczu, ale nie miało także na swoim koncie dwóch zwycięstw, dlatego też zajmowało 6 miejsce w tabeli, po meczu awansowało jednak na drugie miejsce zrzucając z niego drużynę z Monachium. Ostatecznie Bayern po przegranej z TSG zajmuje 5 miejsce.

Początkowo wydawał się, że to goście mają przewagę na boisku, od początku meczu na bramkę TSG przeprowadzali ataki Robert Lewandowski i Thomas Mueller, jednak okazały się one bezskuteczne. Gdy gospodarze po ponad 20 minutach meczu zaatakowali od razu zakończyli akcje celnym strzałem Marka Uth’a w efekcie pierwsza połowa zakończyła się zaskakującym wynikiem 1:0 dla Hoffenheimu. Druga połowa okazała się nie mniej zaskakująca, bowiem jedynym piłkarzem, któremu udało się pokonać bramkarze przeciwników okazał się znów Mark Uth zyskując tym samym 2 gole przewagi nad Bayernem i takim właśnie wynikiem 2:0 zakończyło się to spotkanie.